Orbán a díszpáholyban. Elbukott a Felcsút!

Orbán a díszpáholyból nézte végig, ahogy a kedvenc, általa kitalált és állami pénzen felhizlalt foci csapata kikapott az Újpesti gárdától.

Tegnap este rendezték meg a Magyar kupadöntőt ahová az Újpest és a Puskás Akadémia jutott be.

Már az is meglepő, hogy az akadémia idáig eljutott, de az még-nagyobb, hogy a vezetést is sikerült megszerezniük. Természetesen a lilák ezt nem hagyták annyiban és a rendes játékidő végére 2-2 döntetlent értek el. A fordulatos kilencven perc után a hosszabbítás unalmasra sikeredett és az eredmény sem változott.

Következett a tizenegyes párbaj ahol is a felcsúti csapat két játékosa is hibázott és így a lila-fehérek nyerték meg a rangadót tizedik alkalommal.

Mint amikor ilyenkor szokás, az ilyen erényekre mindig jut idő, és a miniszterelnök sleppjével együtt a díszpáholyból nézte végig a találkozót.

Azt nem tudhatjuk, hogy a végeredmény birtokában milyen gondolatok lehettek a fejében, de ezek után nem elképzelhetetlen, hogy a mégjobb eredmény elérése érdekében, még több milliárdok fognak befolyni az akadémia pénztárába!